RHI Tanıtım Filmi 

Renaissance Heavy Industries Tanıtım Filmi, Ankara, 2015 

Renaissance Holding'in sanayi tesisleri konusunda uzmanlaşmış grup şirketi Renaissance Heavy Industries için hazırlanan tanıtım filmi için İstanbul RHI binası, Moskova Ofisi ve Rusya Salavat şantiyesinde profesyonel video çekimi yapılmıştır. Vurgulanması istenen rakam ve mesajlar hareketli grafiklerle (motion graphics/infographics) ifade edilmiştir. Renaissance Heavy Industries kurumsal tanıtım filmi İngilizce hazırlanmış, senaryosu Kanadalı metin yazarımız tarafından yazılmıştır.

Ebru görüntülerinin kullanıldığı RHI film, Rönesans Holding'in tarihçesi ve Rönesans Heavy Industries'in kuruluşu ile başlamakta, faaliyet alanları, etik değerleri, gerçekleştirdiği projeler ile devam etmektedir. Challenge, Commitment, Trust gibi RHI için önemli ilkeler ayrı bölümler halinde işlenmiştir. Çok genç bir firma olmasına rağmen gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli kompleks endüstriyel tesislere de filmde yer verilmektedir.

Rönesans Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRönesans Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRönesans Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRönesans Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRönesans Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRönesans Heavy Industries (RHI) Tanıtım Filmi

Kamera Arkası

Renaissance Heavy Industries'in İstanbul'daki genel merkezinde, Moskova bürosunda ve Salavat'taki Şantiye ve Kaynak Okulu'nda video çekimleri gerçekleştirdik.

Renaissance Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRenaissance Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRenaissance Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRenaissance Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRenaissance Heavy Industries (RHI) Tanıtım FilmiRenaissance Heavy Industries (RHI) Tanıtım Filmi

 

© STB
Sedat Simavi Sokak 80/12 Çankaya / Ankara | T: (312) 441 83 40 | F: (312) 442 54 98